
Thao werd tijdens haar stage bij Roadrunner Concert Service volledig ondergedompeld in de wereld van concerten en shows en bleef zich daarna verder verdiepen in de eventwereld.

Neno verveelde zich geen seconde tijdens zijn stage bij Toerisme Westhoek en bleef daarna in dezelfde regio werken bij de toeristische dienst van Lo-Reninge.

Milan mocht zich bij Nordic helemaal smijten in de bestemmingen IJsland en de Faröer eilanden, en dat beviel zodanig goed dat hij er aan de slag bleef als support agent.

De stage van Marie Waem bij Let’s Meet in Athens viel zodanig in de smaak dat ze er terugkeerde als destination specialist & sustainability coordinator.

Maarten De Brauwere raakte tijdens zijn stage bij Folks in Brussel gebeten door de MICE microbe, en die liet hem niet meer los.

Julie Diddens kon haar passie voor luchtvaart volop uitleven tijdens haar stage bij Aviaparter op de luchthaven van Zaventem.

Emma Verhaeghe ontdekte tijdens haar stage bij Viamundi dat de wereld van de busreizen véél boeiender was dan ze ooit had gedacht… zo boeiend dat ze er bleef werken als Travel & Communication Officer.

Heleen Vanwijnsberghe behaalde haar diploma Toerisme en Recreatiemanagement in 2019. Nu werkt zij als Travel Designer in de afdeling Oceanië bij Best of Travel in Roeselare.

Femke Ghysels behaalde haar diploma Toerisme en Recreatiemanagement in 2021. Vlak na haar studies opende ze haar eigen reiskantoor Leie Travel in Deinze.

Steven De Bisschop behaalde zijn diploma Toerisme en Recreatiemanagement in 1998. Momenteel werkt hij als Countrymanager voor Air Canada.

Johanna D’haene behaalde haar diploma Toerisme en Recreatiemanagement in2016. Nu is ze projectmedewerker bij Westtoer.