Meet & greet

Contacteer ons

Heb je nog vragen?
Aarzel niet om jouw vraag te stellen aan Marijke Buyle, opleidingscoördinator van de opleiding.

Jouw trajectbegeleider

De stap naar het hoger onderwijs is niet voor iedereen vanzelfsprekend. We leveren aan Howest dan ook heel wat inspanningen om je tijdens je studies te ondersteunen en je op een optimale manier je studietraject te laten doorlopen. Voor ons sta je als student werkelijk centraal. Aan Howest staat een persoonlijk contact met de docenten hierbij voorop.

Indien je een enigszins ander “traject” wenst te volgen binnen een opleiding, kan je bij de trajectbegeleiders terecht. Je kan om diverse redenen voor zo’n individueel traject kiezen:

  • Misschien heb je reeds eerdere diploma’s (EVK’s) behaald of heb je al flink wat werkervaring (EVC’s) opgedaan en nu wil je in het kader daarvan vrijstellingen behalen?
  • Misschien heb je geen diploma secundair onderwijs maar zou je toch studies in het hoger onderwijs willen aanvatten (via het Toelatingsonderzoek)?
  • Misschien is je eerste jaar studeren wat tegengevallen en moet je een aantal vakken hernemen dit academiejaar, maar neem je toch ook al wat vakken van het volgende jaar mee?
  • Misschien studeer je onder bijzondere omstandigheden (heb je een functiebeperking, moet je werken en studeren combineren…)

De trajectbegeleider zal je in al deze omstandigheden helpen om de voor jou optimale weg uit te stippelen! Contacteer Evelyne Depoorter, trajectbegeleider van de opleiding.

Maak kennis met het docententeam

Basiel Bonne
Lector geschiedenis
Cultuurstage

basiel.bonne@howest.be

dave-brunet.jpg

Dave Brunet
Lector en coördinator lichamelijke opvoeding

dave.brunet@howest.be

Marijke Buyle
Opleidingscoördinator

marijke.buyle@howest.be

Rina Dauwens
Lector PAV Pedagoog

rina.dauwens@howest.be

Frederik De Laere.JPG

Frederik De Laere
Lector aardrijkskunde
Coördinator internationalisering
Verantwoordelijke PR & alumni BASO

frederik.de.laere@howest.be

Johan Decroos.JPG

Johan Decroos
Lector niet-confessionele zedenleer
Cultuureducatie

johan.decroos@howest.be

Evelyne Depoorter
Stagecoördinator
Trajectbegeleider
Kwaliteitsmedewerker

evelyne.depoorter@howest.be

Inge Esselen
Pedagoog

inge.esselen@howest.be

Dimitri Govaert
Lector natuurwetenschappen en biologie

dimitri.govaert@howest.be

Julie Lippens
Lector Frans

julie.lippens@howest.be

gert-muylle.jpg

Gert Muylle
Lector lichamelijke opvoeding

gert.muylle@howest.be

Eva Schuermans_0.JPG

Eva Schuemans
Lector informatica

eva.schuemans@howest.be

erika-van-den-hende.jpg

Erika Van den Hende
Lector pedagogie en bewegingsrecreatie
Mentoraat
Dienstverlening
Pedagoog

erika.van.den.hende@howest.be

Ann Van Kerckhove
Lector Nederlands
Communicatie
NT2

ann.van.kerckhove@howest.be

Kelly Schedin
Lector wiskunde en informatica

kelly.schedin@howest.be

Tijs Verbeke
Lector techniek/STEM

tijs.verbeke@howest.be

stefanie-verstraete.jpg

Stefanie Verstraete
Lector lichamelijke opvoeding Onderzoekscoördinator

stefanie.verstraete@howest.be

mathieu-loosvelt.jpg

Mathieur Loosvelt
Praktijklector lichamelijke opvoeding

mathieu.loosvelt@howest.be

Laurens Wets.JPG

Laurens Wets
Lector lichamelijke opvoeding

laurens.wets@howest.be

Desmet Karen
Lector economie

karen.desmet@howest.be

Anne-Sophie Debevere
Lector PAV/Techniek

karen.desmet@howest.be

Kimberly Verhaest
Lector geschiedenis/pedagoog

kimberly.verhaest@howest.be

Nicolas Slabbinck
Lector Engels – communicatieve vaardigheden

nicolas.slabbkinck@howest.be

Volg ons op sociale media

howest illustraties_follow us cropped.png

Volg ons ook op:

 

Instaptoets

howest illustraties_toekomst cropped.png

Kies je voor leraar, dan moet je vanaf 2017-2018 de niet-bindende instaptoets afleggen via ilo.vlaanderen.be.

Meer weten? Bekijk de informatiefolder

Proefstuderen

howest illustraties_toekomst cropped.png

Smaken verschillen! Zit jij in je laatste jaar secundair onderwijs? Dan kun je tijdens de krokusvakantie komen proeven van één of verschillende opleidingen aan Howest.
Op die manier proef je al eens van het hoger onderwijs, van Howest en vooral van de opleidingen die je boeien.

Voor de opleidingen KleuteronderwijsLager onderwijs en Secundair onderwijs kun je tot en met eind juni om het even wanneer een les komen volgen.

Tijdens de krokusvakantie is er voor deze opleidingen geen Week van het Proefstuderen. Dat komt omdat onze studenten zelf ook krokusvakantie hebben, want zij volgen de vakantieperiodes van het kleuter-, lager en secundair onderwijs. Maak beslist een afspraak op een moment naar keuze!

Contacteer leen.van.der.stock@howest.be voor een proefles bij de opleidingen Kleuter- en Lager Onderwijs en marijke.buyle@howest.be voor een proefles bij de opleiding Secundair Onderwijs.

Studenten brengen hun opleiding in beeld

Claudia Bonte maakte zelf een filmpje om haar opleiding Bachelor Secundair Onderwijs voor te stellen.

Ook Lisa Deschagt maakt een fijn filmpje.

Waar heb je les?

howest illustraties_locatie cropped.png

De lessen gaan door in Campus Brugge Centrum en de Sportinnovatiecampus Brugge (studenten lichamelijke opvoeding).